Nie každý je spokojný s tým, čo mu príroda nadelila. Preto sa odborníci rozhodli nájsť riešenia, ktoré by vyriešili to, čo nás trápi, hlavne teda po estetickej stránke. Mnoho žien, ale aj mužov trápia problémy s riasami, konkrétne ich chabý vzhľad. Ak má niekto riedke, svetlé a krátke mihalnice, jeho pohľad je veľmi nevýrazný. U žien sa to dá vyriešiť pomerne rýchlo, použitím riasenky. U mužov by to však pôsobilo veľmi zzelene oko s mihalnicamivláštne, až komicky. Aj keď v dnešnej dobe sa už slobode medze nekladú. Aspoň teda nie v našich končinách.

Čo je ale pozitívnou správou pre jedno aj druhé pohlavie je, že na trhu existuje sérum, ktoré spustí rast mihalníc, o ktorom viac sa dočítate aj na webe. A vy nemusíte vyhadzovať peniaze za drahé procedúry, prípadne permanentne obnovujúce umelé trsy. Pôsobiť prirodzene je predsa to najkrajšie, čo človek môže. A sérum na mihalnice vám tento „look“ behom niekoľkých týždňov sprostredkuje. Aby ste vedeli, do čoho idete resp. do čoho by ste išli, povieme vám o tomto prípravku čosi viac.

Klinicky testované sérum na rast mihalníc

Na trhu určite nájdete množstvo prípravkov, ktoré vám sľubujú čarovný a magický pohľad a jeho zhustenie už po prvej aplikácii. Pri nich však čosi nehrá a väčšinou ide o plané sľuby. Najlepšie je veriť takému produktu, ktorý jasne napíše, že na výsledky je potrebné čakať aj viac ako dva týždne. Tak viete, že je výrobca seriózny a nehrozí vám sklamanie a zbytočné vyhodené peniaze.

Vždy sa ale rozhodnite pre také sérum na rast mihalníc, ktoré už bolo odskúšané, bolo klinicky testované a teda lekársky overené. Najlepšie je, ak podstúpilo niekoľko testov, nielen jeden. Ide o alergiologické, dermatologické a oftalmologické testy. Takto skutočne viete, že sú v bezpečí vaše riasy, pokožka viečka a v neposlednom rade aj oči. Nanešťastie mnoho výrobkov pofiderných značiek, na ktoré môžete natrafiť, tieto testy nemajú. A tak je veľkým rizikom si ich zakúpiť a už úplným rizikom si ich vôbec naniesť na oči resp. viečka. Určite by vás mrzelo, ak by ste kvôli lacnému a nekvalitnému séru prišli úplne o riasy a poškodili si zrak.

O bezpečnosti týchto prípravkov na rast mihalníc sa môžete presvedčiť aj priamo od reálnych užívateľov. Ako? Na internete je množstvo stránok, ktoré obsahujú recenzie a názory skutočných užívateľov. Ešte lepšie je, že tam skutočne uvedú, či produkt fungoval, za koľko zabral a v niektorých prípadoch aj doložia fotky. Takže reálny dôkaz toho, ktoré sérum na rias mihalníc je skutočne to najlepšie, funkčné a bezpečné, môžete získať rýchlo. A to aj bez veľkého hľadania.

Ako sa používa a kedy očakávať prvé výsledky?

Sérum na rast mihalníc sa používa skutočne veľmi jednoducho, no najzákladnejšou otázkou je, ako dlho rastú riasy s jeho použitím? Je to individuálne, závisí to od rôznych faktorov. Napr. od hĺbky vlasového folikulu, od čistoty okolia rias či od pravidelnosti aplikovania prípravku. V každom prípade, ak si osvojíte základné rady resp. zásady, môžete očakávať tie najlepšie výsledky. Ide hlavne o to, aby ste si sérum na rast mihalníc aplikovali na odlíčené a čisté oči. Druhou zásadou je rešpektovať pravidelnosť nanášania. To znamená, nanášajte ho každý deň, úplne stačí jedenkrát. Odporúča sa večerná aplikácia, kedy sa pred spánkom už automaticky čistíme. Pokiaľ sa nelíčite, môžete si ho aplikovať aj počas dňa prípadne ráno. Výborným je také sérum na rast mihalníc, ktoré funguje, aj keď ho prekryjete maskarou. V takom prípade je teda úplne vhodné si ho aplikovať aj ráno, no je potrebné počkať, kým trošku zaschne. Opačný postup nie je vhodný.

nadherne mihalniceSérum na rast mihalníc sa používa dvojakým spôsobom. Závisí to hlavne od toho, aký aplikátor ten ktorý prípravok obsahuje. Niektoré sú na báze riasenky, iné na báze očnej linky a ich nanášanie bude teda totožné. Pri riasenkovom aplikátore prechádzate od korienkov rias po končeky. Sérum na rast mihalníc s linkovým aplikátorom aplikujete tesne popri vonkajšej línii rias od vnútra oka smerom von. S oboma typmi sa určite popasuje každá žena. Pokiaľ ste muž, bude to chcieť trošku času a zručnosti.

Kde sa dá sérum na rast mihalníc zakúpiť?

Oblastí, ktoré ponúkajú sérum na rast mihalníc je skutočne dosť. Nájdete ich v ponuke lekárne, vo väčších hypermarketoch, v kozmetických salónoch, v drogériách. No pravda je taká, že všetky tieto predajne sa obmedzujú len na to, čo uznajú za vhodné a pritom ani nemusí ísť o prípravky, ktoré vám prinesú nejaké zlepšenie.

Kompletnú ponuku sér na riasy ale ponúka internet. Skutočne sa vám vďaka nemu otvára kvantum možností. Môžete si nielen nájsť to najlepšie na základe recenzií, ale v mnohých prípadoch funguje aj dovoz zo zahraničia. Čiže zakúpiť si môžete aj to, čo sa ešte na našom trhu nenachádza. Ako sme uviedli vyššie, k tomuto kroku pristupujte len vtedy, ak ste si bezpečnosťou a účinnosťou prípravku istý. Okrem iného si cez internet môžete behom niekoľkých minút porovnávať ceny. Pri nákupe v klasických obchodoch je šanca, že natrafíte na rovnaké produkty nízka a čas, ktorý do osobného porovnávania investujete, je definitívne stratený.

Objaviť ale môžete aj iné recepty a možnosti na to, ako docieliť rast mihalníc.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.