Nejeden z nás by chcel vyzerať ako v reklame. Krásny vzhľad, krásny úsmev s krásnym bielym a zdravým chrupom. Pre niekoho ide o skutočný sen, u niekoho je to realite, ktorú určili gény alebo dôsledná starostlivosť. Práve chrup býva pri komunikácii a pri smiechu to, čo si ľudia všímajú najviac a preto sa možno neraz cítime nepríjemne, ak nie je taký dokonalý, ako spoločnosť požaduje. Áno, dnes sú veci hlavne o spoločnosti, ktorá nám vsugerovala tie isté zásady, hoci by sme sa nad nimi ešte pre pár rokmi ani neboli pozastavovali. Dnes vám však predstavíme revolučný prípravok na bielenie zubov, akým sú bieliace pásiky. Tie vám vedia zmeniť život už v priebehu niekoľkých dní. O čo ide, ako fungujú, kto ich môže používať…všetko sa dozviete nižšie.

Na používanie úplne bezpečné

muz spokojny s usmevomBieliace pásiky na biele zuby, na rozdiel od iných bieliacich metód, predstavujú oveľa vyššiu bezpečnosť. Pri ich používaní neriskujete poškodenia zubnej skloviny či iné nepríjemnosti. Kto by sa predsa pustil do bielenia, ak vie, že tým veľa riskuje? Tento produkt bol vyvinutý špičkovými zubármi, ktorí ho mali pravidelne pod dozorom. A teda aj kontrolovali každého, kto ho používal dlhšiu či kratšiu dobu. Bez testovania a klinického overovania by ho do sveta nepustili. To by si mal osvojiť každý a jeden výrobca.

Na druhej strane ale zdôrazňujeme, že napriek tomu, že sú bieliace pásiky na bielenie zubov bezpečné a neagresívne, je potrebné rešpektovať návod na použitie. Určite si ich neaplikujte ako chcete a nenechávajte pôsobiť ako uznáte za vhodné. Pretože pri nesprávnom používaní sa môže aj overený a bezpečný produkt zvrtnúť a spôsobiť kadejaké neplechy.

Uznávame, že pre niekoho možno slová a reklamy nestačia. Najlepšie dokážu účinnosť a bezpečnosť produktov reálni používatelia. Na internete si môžete veľmi ľahko zistiť recenzie, názory a rovnako aj fotky pokrokov tých, ktorí sa rozhodli bieliace pásiky využívať a pomocou nich získať belšie zuby. Určite narazíte aj na otvorené diskusie, do ktorých sa môžete pokojne zapojiť.

Viditeľný účinok už po jednom použití

Pre niekoho je to nonsens, no kto nevyskúša asi nepochopí. Je to ale skutočne tak. Bieliace pásiky vám môžu zafarbenie zubov zmeniť už po prvom použití. Pričom väčšinou sa predávajú v baleniach určených na 5 alebo na 7 dní použitia. Pokrok si ale môžete zistiť veľmi jednoducho. Väčšina z nich totiž obsahuje vzorkovnicu odtieňov, pomocou ktorej ľahko odhalíte, či došlo k nejakej zmene alebo nie. Celkovo si môžete pomocou 7 dňovej kúry vybieliť zuby až o 14 odtieňov, čo je pozitívnou správou hlavne pre tých, ktorí majú chrup silno zažltnutý alebo sivý.

Kde si možno bieliace pásiky na biele zuby zakúpiť?

Možno ste behom niekoľkých mesiacov počuli o viacerých podobných produktoch tohto typu. Dnes už existuje viacero výrobcov a každý z nich vám sľubuje krajší chrup a úsmev. Nie všetky dostupné si ale môžete zakúpiť priamo na našom trhu. To znamená, že niektoré bieliace pásiky na biele zuby neponúka ani lekáreň, ani kamenný obchod, iba internet. Práve na produkty zakúpené cez internet si viete získať viacero recenzií a dokonca aj porovnať ceny vo viacerých obchodoch. Výnimkou sú špeciálne značky, ktorý svoj produkt predávajú sami pod sebou. To znamená, že niektoré konkrétne značky nenájdete v iných internetových obchodov ako pod ich samotnou značkou.

Ako sa používajú a čo nájdem v balení?

Použitie bieliacich pásikov na biele zuby je veľmi jednoduché, no povedzme si najprv, čo obsahuje, aby sme neskákali od deviatim k piatim. Existuje mnoho druhov týchto produktov. No tie, ktoré sa osvedčili najviac, majú trošku komplexnejšie zloženie. V jednom balení nájdete také veci ako vzorkovnica odtieňov, predprípravný sprej na bielenie zubov, bieliace pásiky, silikónový náustok, bieliaci gél a minilampu. Na prvý pohľad vás môže toto zloženie zmiasť a vystrašiť. No niet sa čoho obávať, pretože samotné použitie si zautomatizujete už po prvom použití. Ako ich teda používať?

Samozrejme, v balení je obsiahnutý aj podrobný návod. Ale nikto si rád nekupuje niečo, o čom nemá dostatok informácií a teda nebude si istý, či bude zvládať použitie. zeny s vinom v rukeAby bieliace pásiky na biele zuby fungovali čo najlepšie a aby vás zbavili zafarbenia a možno aj fľakov, dbajte na čistotu. To znamená, dôkladne si chrup vyčistíte predtým, ako ich začnete používať. Nečistoty na zuboch a medzi zubami môžu zapríčiniť, že prípravok nebude účinkovať tak, ako má a na chrupe vám vzniknú nepekné fľaky.

Nasledovne si pripravte náustok. Vášmu chrupu ho prispôsobíte tak, že si ho naňho priložíte ešte skôr, ako doňho aplikujete gél. Teda náustok si aplikujte len tak nasucho. Potom ako ste si ho prispôsobili, vyberte ho. Na bieliace pásiky nastriekajte predprípravný sprej, ktorý pripraví vaše zuby na bielenie a ochráni ich pred prípadným poškodením. Šúchajte nimi po chrupe asi minútu. Rad prichádza na náustok, do ktorého si nalejete kúsok gélu a na ktorý pripevnite minilampu. To celé si dáte do úst. Samozrejme minilampa bude vytŕčať.

Doba aplikácie predstavuje od 20-30 minút a s každým ďalším použitím sa skracuje. Takže skutočne, použitie bieliacich pásikov na belšie zuby vám nezaberie veľa času. Počas siedmych dní vám bude denne postačovať 30 minút. Pokiaľ ale požadované výsledky dosiahnete skôr, v bielení nemusíte ďalej pokračovať. To, ako taký proces bielenia chrupu prebieha, vám pomôže pochopiť aj tento článok http://se.dentalcare.com/media/en-US/research_db/pdf/aadr/2014/AADR2014Sagel.pdf.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.